Historia MWG

MAŁOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI – HISTORIA 1961-2015
www.mwg.info.pl

L.P. ROK ZWYCIĘZCA 2-MIEJSCE 3-MIEJSCE
1 1961 CHTIEJ Roman GĘSZKA Adam PIECHACZEK Andrzej
2 1962 PALKA Antoni BAŚCIK Benedykt SURMINSKI Franciszek
3 1963 SURMINSKI Franciszek MAGIERA Jan BAŚCIK Benedykt
4 1964 DYLIK Józef WIDERA Zygfryd SZPITALNY Emil
5 1965 FORMA Marian KOZŁOWSKI Władysław PALKA Antoni
6 1966 POLEWIAK Czesław SZPITALNY Emil ŚWIDERSKI Paweł
7 1967 WOŹNIAK Henryk SURMIŃSKI Franciszek PRASEK Tadeusz
8 1968 FORMA Marian PALKA Antoni ZAPAŁA Ryszard
9 1969 LENGIEWICZ Bogdan NAWROT Marian KOHUT Wiktor
10 1970 BAĆKOWSKI Jan BYLICKI Jan SMYRAK Jan
11 1971 KRZESZOWIEC Zbiegniew KLIMCZAK Szczepan MATUSIAK Wojciech
12 1972 BARCIK Edward LIS Lucjan SZOZDA Stanisław
13 1973 RZEPKA Jerzy ANDRZEJEWSKI Florian OCHOT Tadeusz
14 1974 SZURKOWSKI Ryszard SZOZDA Stanisław HARTNICK Hans-Joachim NRD
15 1975 KOWALSKI Janusz BARCIK Edward MATUSIAK Wojciech
16 1976 SZOZDA Stanisław MYTNIK Tadeusz ZAWADA Tadeusz
17 1977 SZURKOWSKI Ryszard KOŁOPAJŁO Józef BRZEŹNY Jan
18 1978 MYTNIK Tadeusz ANDRZEJEWSKI Florian EBEL Bronisław
19 1979 SUJKA Krzysztof SZURKOWSKI Ryszard NOWICKI Mieczysław
20 1980 CIEŚLAK Roman MYTNIK Tadeusz SZCZEPKOWSKI Zbigniew
21 1981 LANG Czesław KORYCKI Mieczysław KRAŚNIAK Zbigniew
22 1982 MUZYKA Jan SZCZEPKOWSKI Zbigniew WODOK Bogdan
23 1983 CIEŚLAK Roman KOWALSKI Paweł OLEKSIEWICZ Andrzej
24 1984 KRAWCZYK Tadeusz BARTKOWIAK Paweł JAGIEŁA Jerzy
25 1985 ALBIN Zbigniew SYPYTKOWSKI Andrzej KAJZER Dariusz
26 1986 BARTKOWIAK Paweł JASKUŁA Zenon SYPYTKOWSKI Andrzej
27 1987 SYPYTKOWSKI Andrzej KARŁOWICZ Mieczysław FUHRMANN Thilo NRD
28 1988 KRUDYSZ Zdzisław SOBIERAJ Krzysztof GOŁDYN Marian
29 1989 PIĄTEK Zbigniew FREJOWSKI Sławomir SKOWRONEK Jan
30 1990 MAĆKOWSKI Andrzej SPRUCH Zbigniew PIĄTEK Zbigniew
31 1991 BODYK Jacek PIĄTEK Zbigniew ROMANIK Radosław
1992 NIE ROZEGRANO
1993 NIE ROZEGRANO
32 1994 PRZYDZIAŁ Piotr ROMANIK Radosław DROŻDŻ Krzysztof
33 1995 BROŻYNA Tomasz NIEMANN Karsten Niemcy ROMANIK Radosław
34 1996 MIERZEJEWSKI Andrzej KŁOCZKO Tomasz GWIAZDOWSKI Grzegorz
34 1997 OZOLS Dainins Łotwa CHMIELEWSKI Piotr SYPYTKOWSKI Andrzej
35 1998 PIĄTEK Zbigniew CHMIELEWSKI Piotr ROMANIK Radosław
36 1999 BROŻYNA Tomasz ROMANIK Radosław CHMIELEWSKI Piotr
37 2000 ROSOLIŃSKI Grzegorz NIEDŹWIECKI Paweł PIĄTEK Zbigniew
38 2001 PIĄTEK Zbigniew NAKAZNYJ Aleksiej Ukraina PRZYDZIAŁ Piotr
39 2002 ROMANIK Radosław ZAMANA Cezary PIĄTEK Zbigniew
40 2003 ZAMANA Cezary HUZARSKI Bartosz ROMANIK Radosław
41 2004 FADRNY Ondrej Czechy SKIBA Sebastian RADOSZ Robert
42 2005 ZAMANA Cezary HUZARSKI Bartosz ROMANIK Radosław
43 2006 RUTKIEWICZ Marek MACIEJEWSKI Marek SAPA Marcin
44 2007 KOMAR Mateusz ROMANIK Radosław KRUPA Dawid
45 2008 SAPA Marcin WITECKI Mariusz FIRSANOV Sergey Rosja
46 2009 DETKO Artur MORAJKO Jacek MRÓZ Mateusz
47 2010 MORAJKO Jacek BERTUOLA Alessandro Włochy TACIAK Mateusz
48 2011 MARCZYŃSKI Tomasz RUTKIEWICZ Marek BODNAR Łukasz
49 2012 RUTKIEWICZ Marek CIEŚLIK Paweł WITECKI Mariusz
50 2013 BODNAR Łukasz CIEŚLIK Paweł HUDECEK Jiri Czechy
51 2014 WERDA Maximilian Niemcy BERNAS Paweł CIEŚLIK Paweł
52 2015 KUMP Marko Słowenia BUTS Vitaliy Ukraina HERBEK GRON Martin Norwegia

Opracował: Arkadiusz Czerwiński – Dzierżoniów – arexczerw@wp.pl przy współpracy Marka Kosickiego – Kraków – marek.kosicki@mzkol.pl
Wszelkie uwagi proszę przesyłać na powyższe adresy.